No 23. līdz 25. jūlijam R. Blaumaņa memoriālā muzeja „Braki" vadītāja Anna Kuzina piedalās Latvijas memoriālo muzeju darbinieku radošajā nometnē Neretā.
Nometnes tēma – „Memoriālo muzeju ekspozīcija". – Darba kārtībā paredzēts, ka katrs pārstāvis prezentēs savu muzeju, notiks pieredzes apmaiņa, diskusiju klubi, apmeklēsim Jēkabpils rajonā esošos muzejus, – „Staram" stāsta Anna Kuzina. – Nometni organizē Muzeju valsts pārvalde (konkrētāk – A. Čaka muzeja direktore Antra Medne) ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finanšu atbalstu. Piedalīsies apmēram 30 dalībnieku, to vidū – arī publicists Ēriks Hānbergs.
Līdzīgas radošās nometnes memoriālo muzeju pārstāvjiem ir notikušas vairākkārt. – Esam bijuši Tērvetē, Alūksnē, jācer, ka būs laiks, kad muzejnieki tiksies arī „Brakos", – piebilst Anna Kuzina.
Autore: INESE ELSIŅA