Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Piedalās muzejnieku nometnē

Redakcija

Autors • 23.07.2007.

Burtu lielums

No 23. līdz 25. jūlijam R. Blaumaņa memoriālā muzeja „Braki" vadītāja Anna Kuzina piedalās Latvijas memoriālo muzeju darbinieku radošajā nometnē Neretā.

Nometnes tēma – „Memoriālo muzeju ekspozīcija". – Darba kārtībā paredzēts, ka katrs pārstāvis prezentēs savu muzeju, notiks pieredzes apmaiņa, diskusiju klubi, apmeklēsim Jēkabpils rajonā esošos muzejus, – „Staram" stāsta Anna Kuzina. – Nometni organizē Muzeju valsts pārvalde (konkrētāk – A. Čaka muzeja direktore Antra Medne) ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finanšu atbalstu. Piedalīsies apmēram 30 dalībnieku, to vidū – arī publicists Ēriks Hānbergs.
Līdzīgas radošās nometnes memoriālo muzeju pārstāvjiem ir notikušas vairākkārt. – Esam bijuši Tērvetē, Alūksnē, jācer, ka būs laiks, kad muzejnieki tiksies arī „Brakos", – piebilst Anna Kuzina.

Autore: INESE ELSIŅA 

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px