Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Autobraucēji turpina ignorēt obligāto apdrošināšanu

Redakcija

Autors • 15.07.2009.

Burtu lielums

Nu jau pagājis kāds laiks, kad visiem tiem autovadītājiem, kas brauc bez tehniskās apskates un OCTA, ir jāmaksā krietni bargāki sodi.

Tomēr cilvēki aizmirst par šīm tik ļoti svarīgajām lietām, kas ir obligāta prasība katram autovadītājam.

Sodu sistēma ir mainījusies. Ja kādreiz sods bija līdz 50 latiem, tad tagad tas ir līdz 80 latiem.Vasaras sākumā apstiprināja jaunus sodus par pārkāpumiem, kas saistīti ar piedalīšanos ceļu satiksmē ar automašīnām, kam noteiktajā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate un nav obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Ja kādreiz sods bija līdz 50 latiem, tad tagad tas ir līdz 80 latiem. Atgādinājums – vienmēr pirms izbraukšanas nepieciešams pārliecināties par šīm lietām ne tikai vieglajai automašīnai, bet arī piekabei.

Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px