No 23. līdz 25. jūlijam Ērgļu pusē – Rūdolfa Blaumaņa memoriālajā muzejā „Braki" – būs ierobežota apmeklētāju kustība.
Iespējamos muzeja apmeklētājus muzeja vadītāja Anna Kuzina šajās dienās uz „Brakiem" lūdz nebraukt, bet ciemošanos muzejā ieplānot citā laikā.
– 23.-25. jūlijā „Brakos" strādās kinostudijas „ANGEL" filmēšanas grupa, – informē Anna Kuzina. – Esam noslēguši līgumu, viņi filmēs reklāmas filmu par zemnieku sētas produkciju. Ir lūgums, lai neizpļaujam pagalmu, tiks gatavotas dekorācijas, un notiks filmēšana.
Interesanti, ka lauku darbu skatos parādīsies arī Ērgļu puses ļaudis. Zelma Nusberga, piemēram, demonstrēs kūlīšu siešanu, labības likšanu vezumā, Jānis Nusbergs brauks ar zirgu, Anna Priede piedalīsies rudzu pļaujas skatos (filmēšanai noskatītais rudzu lauks atrodas Sausnējas pusē, tas pieder Mārim Pickam).
– „Brakos" tiks filmēta arī desu žāvēšana, siena pļauja un citi lauku darbi, – turpina Anna Kuzina. – Gribu piebilst, ka muzejs par filmēšanas laiku nopelnīs labu summu naudas.
Autore: INESE ELSIŅA