Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Noslēgts līgums par izgāstuvju rekultivēšanu

Redakcija

Autors • 06.07.2009.

Burtu lielums

2. jūlijā starp Vides ministriju kā atbildīgo iestādi un Ērgļu novada domi kā finansējuma saņēmēju tika parakstītas vienošanās par trīs normatīvo aktu prasībām neatbilstošo izgāztuvju rekultivācijas projektu īstenošanu.

Šos projektus īstenos Ērgļu novadā Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētās 3.5.1.2.1. apakšaktivitātes „Normatīvo aktu prasībām neatbilstošo izgāztuvju rekultivācija" ietvaros.

– Pirmā projekta ietvaros tiks rekultivēta normatīvo aktu prasībām neatbilstošā Madonas rajona Ērgļu novada Ērgļu pagasta izgāztuve "Lempēni".

Otrā projekta ietvaros – Sausnējas pagasta izgāztuve "Sidrabiņi".  Savukārt trešā projekta ietvaros paredzēts rekultivēt  normatīvo aktu prasībām neatbilstošo Jumurdas pagasta izgāztuvi "Andrupi", – informē Ērgļu novada informācijas un iepirkuma speciāliste Ilze Daugiallo. – Šobrīd jau notiek visu triju izgāztuvju tehnisko projektu izstrāde, ko veic SIA „Geo Consultants", kas uzvarēja konkursā par šo darbu veikšanu. Kolīdz tehniskie projekti būs gatavi, izsludināsim konkursu par darbu veikšanu.

 Šo trīs projektu kopējās izmaksas sastāda 215,23 tūkstošus latu, no tām 179,58 tūkstošus latu finansē Eiropas Savienības Kohēzijas fonds, bet pārējo summu 35,65 tūkstošu latu apmērā iegulda Ērgļu novada dome.

Autors: BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px