Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanas

Redakcija

Autors • 03.06.2009.

Burtu lielums

Vai jūs sestdien piedalīsities Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanās? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Jānis Viļum­sons no Sauleskalna:
– Es piedalīšos noteikti un vēlēt došos tieši 6. jūnijā, jo kā nu iepriekš tā skriesi un balsosi… Tas jādara ar cieņu un vēlēšanu dienā. Arī izvēle pa pusei ir jau izdarīta. Zinu, par ko balsošu EP vēlēšanās, bet grūtāk izvēlēties sarakstu pašvaldību vēlēšanās. Katrā ziņā es vēl domāju, bet kaut kas ir jāmaina, vai tad nu Tautas partija vienmēr būs pie varas? Kaut gan, no otras puses, Madonai līdz šim ir bijis labs saimnieks, daudz kas ir paveikts, un to nevar noliegt. Domāju, ka lielajā Madonas novadā būs pārstāvēti arī pagastu cilvēki – vai nu gluži tā būs, ka tikai pilsētniekus savēlēs.

Madoniete Dzidra Medeniece: – Man noskaņojums ir ne visai, un es vēl stipri domāju, vai vispār piedalīties vēlēšanās. It kā jau būtu jāiet un jāizdara sava izvēle, bet es, izņemot Tautas partijas, neesmu citus sarakstus redzējusi. Arī mani kaimiņi un paziņas ir skeptiski noskaņoti un nav izlēmuši, vai vispār piedalīsies vēlēšanās. Līdz šim es gan esmu piedalījusies visās vēlēšanās un referendumos, un droši vien tā būs arī šoreiz. Aiziešu uz iecirkni, papētīšu sarakstus un tad arī izdomāšu, par ko balsot pašvaldību vēlēšanās. Par EP vēlēšanām gan viss ir jau skaidrs.

Pēteris no Sarkaņu pagasta: – Tā būs jādara. Informācija par vēlēšanām ir pieejama – katrā ziņā, kas vēlas, var to atrast. Balsot došos vēlēšanu dienā, bet ir bijis arī tā, ka dažreiz esmu izmantojis iespēju balsot iepriekš.

Juris Rozenbergs no Cesvaines: – Es, protams, vēlēšanās piedalīšos. Mums Cesvaines novadā ir divi deputātu kandidātu saraksti. Balsot parasti eju vēlēšanu dienā, jo savā ziņā to var uzskatīt par svētku dienu.

Aleksejs no Cesvaines: – Es diez vai piedalīšos vēlēšanās. Par ko balsot, nav grūti izvēlēties, bet vēlēšanu dienā man būs jāstrādā. Var jau it kā nobalsot iepriekš, bet kāda tam nozīme, ja Cesvaines novadā gan ir divi saraksti, taču vienā no tiem kandidē tikai viens deputāta kandidāts. Savukārt par EP vēlēšanām nav lielas intereses, jo tur tāpat lielāki liekēži vien salasās…

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px