Lielu paldies saku Madonas ugunsdzēsības un glābšanas dienesta otrās maiņas vīriem: Genādijam Bobovičam, Gunāram Broničam un Edgaram Čakstiņam, kas 27. maijā ātri ieradās un palīdzēja novērst ugunsnelaimes izplatīšanos.
Kopjot pļavas un grāvja malu (kur aug aizsargājamie augi), rūpīgi nenodzēsta cigarete aizdedzināja sausās zāles paliekas. Vējš uzpūta, un pēc īsa brīža liesmas strauji izplatījās kūdrainās pļavas virzienā.
Tāpat vislielākā mana pateicība kaimiņiem Aldim Kukāram, Modrim Zomerovskim un Jānim Lungevičam, kuri momentā atsteidzās palīgā – neraugoties uz to, ka visi tālu dzīvo un ir aizņemti lauku darbos.
Vēlreiz liels paldies un lai dzīves grūtākajos brīžos Jums ceļā gadās atsaucīgi, nesavtīgi cilvēki!
Autore: VALDA BĒRZIŅA
Kalsnavā