Droši vien ikviens madonietis būs pamanījis vērienīgos Madonas apvedceļa rekonstrukcijas darbus, kas notiek ceļa posmā no Augu un Rūpniecības ielas krustojuma līdz Raiņa un Rūpniecības ielas krustojumam.
Autovadītājiem, kā arī privātmāju iedzīvotājiem, kam tagad ir apgrūtināta piekļūšana savām mājām, jo tām vairs nevar piekļūt no apvedceļa (par to, cik ilgi būs slēgts konkrētais apvedceļa posms, interesējās arī kāds „Stara" lasītājs no Nagates ielas), kopīgā mērķa labā šīs nelielās neērtības nāksies kādu laiku pieciest. Madonas pilsētas domes attīstības nodaļas vadītājs Nauris Volkovs informē, ka minētais ceļa posms slēgts varētu palikt vēl aptuveni divus, trīs mēnešus, tas atkarīgs no būvdarbu veicēju darba tempiem.
– Pēc prognozētā grafika ceļu būves darbi varētu noslēgties šāgada rudenī, tiesa, saskaņā ar līgumu darbu veicējs a/s „8. CBR", kas ir viens no lielākajiem ceļu būves uzņēmumiem Latvijā, šo posmu varētu paturēt slēgtu līdz pat nākamā gada rudenim, taču tā nevajadzētu notikt. Pārējo apvedceļa posmu rekonstrukcijas termiņi šobrīd vēl tiek precizēti. Līguma beigu termiņš, kad jābūt pabeigtiem visiem darbiem, ir 2008. gada 1. septembris, – stāsta Nauris Volkovs.
Šobrīd rekonstrukcijas darbi vēl ir pašā sākumā. Ir noņemts vecais ceļa segums un veikti sagatavošanas darbi jaunā uzlikšanai. Par rekonstrukcijas vērienīgumu liecina projekts un tajā paredzētie pasākumi.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 14.07.2007.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto