Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Eirovīzijas dziesmu konkurss

Redakcija

Autors • 19.05.2009.

Burtu lielums

Vai jūs skatījāties Eirovīzijas dziesmu konkursu, un kā jūs vērtējat tā rezultātus – Intara Busuļa neiekļūšanu konkursa finālā un Norvēģijas dziedātāja A. Ribaka ļoti pārliecinošo uzvaru? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Liāna no Barkavas: – Es neskatījos. Man Eirovīzijas konkurss nepatīk, tāpēc tā norisei līdzi nesekoju. Mani nesaista šajā konkursā dziedātās dziesmas, kas ir stipri līdzīgas un līdz ar to – neinteresantas. Arī balsojums bieži vien nav objektīvs, jo balso ne tik daudz par pašu dziesmu, cik – par tuvāko kaimiņvalsti.

Madoniete Zina: – Daļēji skatījos. Parasti man Latvijas pārstāvju dziedātās dziesmas Eirovīzijā patīk, ko īsti nevar teikt par šāgada dziesmu, kaut gan latviešu valodā man tā patika vairāk un arī I. Busulis kā dziedātājs man patīk. Domāju, ka dziedāt finālā Busulis tomēr bija pelnījis, bet no finālistiem man vislabāk patika igauņu meitene.

Jānis no Meirāniem: – Ievads bija par garu. Tad, kad dziedātāji beidzot sāka dziedāt, es jau biju paspējis aizmigt. Mani I. Busuļa neiekļūšana finālā gan nepārsteidz, jo jau atlases kārtā bija skaidrs, ka Busuļa izvirzīšana ir galīgi garām. Tas ir apmēram tas pats, kā reizēm sakām – Eiropa mūs nesaprot, lai gan pašiem it kā jau patīk. Starp citu, pusfinālā nevarēja saprast, kādā valodā Busulis īsti dzied, kaut gan krievu valodu es pārvaldu ļoti labi. Bet, kas attiecas uz Norvēģijas pārstāvja (kas, starp citu, pēc tautības ir baltkrievs) uzvaru, tā jau iepriekš tika prognozēta.

Lilita no Bērzaunes: – To, ka I. Busulis neiekļūs Eirovīzijas finālā, protams, varēja paredzēt. Kā esmu novērojusi, šajā konkursā īpaši neveicas tiem Latvijas pārstāvjiem, kas uz skatuves ir ļoti aktīvi. Arnis Mednis savulaik arī kratījās uz Eirovīzijas konkursa skatuves un nekādu augsto vietu neieguva. I. Busulis ir labs dziedātājs, bet ne jau ar šo dziesmu viņš varēja gūt panākumus. Mana favorīte šajā konkursā bija igauniete.

Madonietis Juris: – Es neskatījos, jo man Eirovīzijas konkurss nepatīk, līdz ar to tā norisei līdzi nesekoju un arī ziņās neklausījos, kas ir uzvarējis un kādu vietu ieguvis.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px