Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Seminārs bibliotēkā par ES

Redakcija

Autors • 12.05.2009.

Burtu lielums

13. maijā Madonas rajona bibliotēkā risināsies seminārs „Latvijai Eiropas Savienībā – 5 gadi".

Semināru pulksten 10 atklās Daiga Puķīte, Madonas rajona bibliotēkas direktores vietniece.

Par tēmu „Latvijas 5 gadi Eiropas Savienībā" uzstāsies Daiga Lapiņa, Eiropas Komisijas (EK) Europe Direct informācijas centra Gulbenē Madonas filiāles darbiniece, Madonas rajona bibliotēkas Eiropas Savienības informācijas lasītavas vadītāja.

Pulksten 10.35 paredzēts iepazīstināt ar pētījuma „Latvijas 5 gadi ES" aptaujas Madonas, Gulbenes un Alūksnes rajonā rezultātiem, to veiks Indra Logina, EK Europe Direct informācijas centra Gulbenē vadītāja.

Pulksten 10.45 par ES projektu lomu Madonas rajona ilgtspējīgā attīstībā stāstīs Janīna Apsīte, BIIC projektu vadītāja.

Pulksten 11.10 sarunu turpinās Madonas rajona bibliotēkas bērnu literatūras nodaļas vadītāja Līga Fiļipova, viņas tēma – „Sprīdītis apciemo draugus".

Pulksten 11.40 notiks Eiropas Komisijas Europe Direct informācijas centra Madonas filiāles atklāšana, svinīgo daļu vadīs Madonas rajona bibliotēkas direktore Imelda Saulīte.

Pulksten 11.50 skatītāji aicināti uz izstādes „Frankofonā komiksa gadsimts", kas tapusi sadarbībā ar Francijas kultūras centru, atklāšanu. Pasākumā piedalīsies Jean-Louis LEPRÊTRE, Francijas kultūras centra direktors.

Pulksten 12.30 par cilvēktiesībām un to aizsardzību Latvijā runās Gita Miruškina, Tiesībsarga biroja konsultantu daļas juriskonsulte.

Pulksten 13.30 sekos stāstījums par Eiropas Patērētāju informēšanas centra darbību Latvijā un Eiropas Savienībā, to veiks Eiropas Patērētāju informēšanas centra direktora vietniece Laura Grava. Savukārt juristes Kristīnas Bednarskas tēma būs „Patērētāju aizsardzība, iepērkoties interneta veikalos Eiropas Savienībā".

Jāpiemin, ka paralēli notikumiem rajona bibliotēkā Madonas Valsts ģimnāzijā no pulksten 10.40 līdz 11.20 risināsies Madonas Valsts ģimnāzijas skolēnu tikšanās ar Francijas kultūras centra direktoru Jean-Louis LEPRÊTRE.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px