– Kā jūs vērtējat Latvijas hokeja izlases iekļūšanu pasaules hokeja čempionāta astotdaļfinālā, un kas, jūsuprāt, uzvarēs Latvijas un Kanādas hokeja izlases spēlē? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Pēteris Baguckis no Bērzaunes: – Šajā pasaules čempionātā Latvijas hokeja izlase spēlē labi. Krievus mūsējie jau nevarēja vinnēt, tas bija skaidrs pirms spēles, bet iekļūšana astotdaļfinālā ir ļoti augsts sasniegums. Pirms čempionāta daudzi teica, ka labi, ja Latvija vispār būs starp desmit labākajām komandām. Bet attiecībā uz spēli ar Kanādu es teikšu tā – uzvarēs Kanāda ar 4 : 2, bet Latvija paliks 5.-6. vietā.
Mārtiņš no Gulbenes rajona: – Es skatos pasaules hokeja čempionāta spēles. Domāju, ka Latvijas izlase spēlē diezgan labi. Par iekļūšanu astotdaļfinālā gan pārāk sapriecāties nevajadzētu, jo, kā jau dzīvē, arī hokejā mēdz būt visādi. Būtu jau labi, ja Latvijai, spēlējot ar Kanādas izlasi, izdotos nospēlēt neizšķirti, bet ar prognozēm jābūt piesardzīgiem, jo nekad nevar īsti zināt.
Anita Amata no Mētrienas: – Dažreiz jau skatos. Domāju, ka Latvijas hokeja izlase šajā čempionātā startē veiksmīgi, daudz labāk nekā citus gadus, un var pat teikt, ka necerēti labi. Ir pārdzīvojumi, ir emocijas, un pēc uzvarām ir patīkami apzināties, ka kāds veiksmīgi aizstāv Latvijas godu un nes tās vārdu pasaulē. Cerība jau ir vienmēr, tāpēc ļoti gribētos, lai mūsējiem veiktos arī spēlē ar Kanādu.
Pēteris no Meirāniem: – Skatīties hokeju man nav laika, bet Latvijas hokeja izlases starts, protams, interesē arī mani, tāpēc ar vienu aci jau ieskatos, lai vismaz zinātu spēles rezultātu. Manuprāt, Latvijai ir izredzes spēlē arī pret Kanādu, vajag tikai cīnīties. Arī spēlē ar Krieviju rezultāts varēja būt cits, ja mūsējie būtu guvuši kādus vārtus pirmajā periodā.
Viesturs no Valmieras:
– Visas spēles neskatos, bet tikai dažas. Arī visu spēli pret Krieviju nenoskatījos. Spēles sākums Latvijas izlasei bija ļoti cerīgs, bet tad rezultāts strauji mainījās, un krievi īsā laikā guva daudzus vārtus. Izskatās, ka arī ar Kanādu mūsējiem klāsies plāni, bet tas ir likumsakarīgi. Jāspēlē taču ar hokeja lielvalsti, un Kanādas vārds vien jau daudz ko izsaka.
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA