Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Kas notiks ar gulbjiem?

Redakcija

Autors • 22.04.2009.

Kas notiks ar gulbjiem?
Burtu lielums

Otrdienas pēcpusdienā redakcijā tika saņemts zvans no kāda satraukta Cesvaines iedzīvotāja, kas, braucot uz māju, Biksērē pamanījis, ka dīķī, kur katru gadu dzīvo gulbju pāris, ir nolaists ūdens.

– Gulbji jau ir atgriezušies, bet tagad, vērojot notiekošo, var konstatēt, ka tiek izpostīta viņu ligzda, jo dīķī ir nolaists ūdens un gar malām darbojas ekskavatori. Nezinu, kas notiks tālāk, tomēr vajadzēja padomāt par gulbjiem. Viņi tur dzīvo jau daudzus gadus. Esmu patiesi satraucies un noraizējies, kas būs turpmāk, vai putniem tiks saglabāta ligzda un vai tie netiks izbiedēti, – jautā Cesvaines iedzīvotājs.
Jau pagājušajā gadā rakstījām, ka putni ir izbiedēti un pametuši ligzdu, tomēr tie atgriezās. Bet kā būs šogad? Vai tiešām ligzda tiks izpostīta?

Autore: AGRITA NUSBAUMA

SARMĪTES RADIŅAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px