Sestdien, 14. jūlijā, pulksten 15 visi interesenti aicināti uz starptautiskā mākslas plenēra "Laisma" noslēguma pasākumu Vestienas muižas ēkā. Tur notiks plenēra dalībnieku darbu izstādes atklāšana un tikšanās ar autoriem.
Plenēru finansiāli atbalsta rajona padome, un tā sākotnējais mērķis ir projekta realizācijā iesaistīt Madonas rajona mākslas skolu pedagogus un māksliniekus, Latvijā pazīstamus māksliniekus un atzītus pedagogus. Plenēra laikā tiek radītas mākslas vērtības, kas tiek apvienotas tradicionālā ceļojošā izstādē. Izstāde sniedz ieskatu rajona iedzīvotājiem un viesiem, kā arī citu rajonu un valstu iedzīvotājiem par mākslinieku – plenēra dalībnieku – radošajiem sasniegumiem, paplašina pieejamību mākslas izstādēm.
Šogad plenērā līdzdarbojās vairāk nekā 20 dalībnieku, tālākie viesi bija no Taivanas. Autori strādāja trijās meistardarbnīcās: eļļa, akvarelis un kompozīcija. Darbnīcas vadīja māksliniece Agnija Ģērmane un Valērijs Baida.
Autore: INESE ELSIŅA