Veselības ministrijas Veselības inspekcija informē, ka sakarā ar inspekcijas reģionālo nodaļu izveidi, vienlaicīgi optimizējot inspekcijas struktūru, lai nodrošinātu funkciju izpildi ierobežota budžeta apstākļos, kopš šā gada 13. marta vairs nepastāv inspekcijas kontroles un uzraudzības daļa Madonā.
Madonas kontroles un uzraudzības daļa ir pievienota Vidzemes reģionālajai nodaļai (Valmierā, L. Paegles ielā 9), taču iedzīvotāji aicināti vērsties birojā Gulbenē (Ābeļu ielā 8).
Inspekcija ar Madonas pilsētas domes atbalstu radusi iespēju nodrošināt iedzīvotāju pieņemšanu divas reizes mēnesī Madonas pilsētas domē katra mēneša pirmajā trešdienā no pulksten 9 līdz 12 un katra mēneša trešajā trešdienā no pulksten 14 līdz 17 sēžu zālē -116. telpā.
Veselības inspekcijā iedzīvotāji var vērsties veselības aprūpes (medicīniskās aprūpes un darbspējas ekspertīzes kvalitātes), sabiedrības veselības (epidemioloģiskās drošības, vides higiēnas, dzeramā ūdens, trokšņu), kosmētikas līdzekļu, ķīmisko vielu un produktu uzraudzības, kā arī zāļu kontroles jautājumos.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS