Šoceturtdien, 12. jūlijā, pulksten 11 pie karjera ezera tiek rīkota kārtējā labiekārtošanas talka, kurā piedalīties laipni aicināti visi, kam rūp sakopta Madonas pilsētvide un nepiedrazotas peldvietas.
Talku jau tradicionāli rīko aktīvu domubiedru grupa sadarbībā ar Madonas novada fondu un Hipotēku banku. Viens no karjera ezera labiekārtošanas iniciatīvas grupas pārstāvjiem Aleksejs Gusarovs „Staru" informē, ka šajā talkā, kas, iespējams, šogad būs pēdējā, tiks turpināti iepriekšējās iesāktie darbi.
– Turpināsim tur, kur pagājušajā reizē apstājāmies, un darāmā vēl ir ļoti daudz. Savāksim atpūtnieku atstātos atkritumus, zāģēsim krūmus, uzstādīsim jaunus soliņus un atkritumu tvertnes. Tā kā peldsezona jau iet uz beigām, pieļauju, ka šī šogad būs pēdējā talka, taču darbi karjera ezera labiekārtošanā neapstāsies, un nākamgad centīsimies realizēt jau vērienīgākus plānus – izveidot glābšanas staciju un uzstādīt novērošanas kameras, ja tiks ievilkta elektrība, – stāsta Aleksejs Gusarovs.
Tiesa, novērošanas kameras būtu noderējušas jau šogad, jo dažiem cilvēkiem citu paveiktais ir kā dadzis acī un līdz ar to – iznīdējams.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS