Madonas NVO atbalsta centrs 17. martā un 24. martā pulksten 11.30 Madonā, Parka ielā 4, aicina Madonas rajona NVO vadītājus un grāmatvežus uz semināru.
Semināra tēma – "NVO grāmatvedības uzskaites politika 2009. gadā un 2008. gada pārskata sagatavošana".
Pasākuma laikā NVO vadītājiem, grāmatvežiem, projektu vadītājiem būs iespēja saņemt informāciju par grāmatvedības kontu plāna piemērošanu uzskaitē un gada pārskata sagatavošanas priekšdarbiem, kontu korespondenci un uzkrāšanas principu uzskaitē, kā arī grāmatvedības reģistriem un inventarizācijas dokumentiem. Varēs uzzināt par paredzamajām uzskaites normatīvo aktu izmaiņām 2009. gadā un MK noteikumu projektiem, kas saistoši NVO.
31. marts – diena, kad arī NVO jāiesniedz sagatavotais gada pārskats par 2008. gadu Valsts ieņēmumu dienestam un LR UR, vairs nav aiz kalniem.
Autore: RAITA SONDORE