Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

5. martā – militarizētā stafete

Redakcija

Autors • 03.03.2009.

Burtu lielums

5. martā slēpošanas un biatlona sporta bāzē "Smeceres sils" jau 16. gadu notiks pulkveža Oskara Kalpaka balvas izcīņa militarizētajā stafetē. Parāde tiks atklāta pulksten 10.30.

Pasākumu rīko Madonas rajona padome sadarbībā ar LR Aizsardzības ministrijas Jaunsardzes centru un Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas tiesnešiem.

Tradicionāli stafetē piedalīsies Latvijas skolu jaunsargi, NBS karavīri, zemessargi un citi interesenti. Pērn par O. Kalpaka kausu cīnījās 84 komandas (420 dalībnieku), bet kauss aizceļoja uz Pāvilostu. Beidzamajos gados militarizētās stafetes dalībnieku vidū bija arī viesi no Igaunijas un Lietuvas.

Pagājušajā gadā, kad sniega nebija, slēpošanu aizvietoja ar skriešanu, bet šogad sniega ir daudz, un būs atkal jāslēpo. Sacensību rīkotāji informē, ka tradicionāli komandām būs jāsacenšas piecos etapos – granātas mešanā mērķī, šaušanā ar mazkalibra šauteni pa baloniem, slēpošanā un šaušanā pa biatlona mērķiem, komandas skrējienā ar ievainoto komandas biedru nestuvēs.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px