Šodien, 5. jūlijā, Valsts ieņēmumu dienests (VID) Rīgā sveiks lielākos nodokļu maksātājus 2006. gadā. VID nodokļu maksātājus par lojālu attieksmi pret valsti, par godprātīgu ikdienas darbu un ieguldījumu valsts budžetā godina jau desmito gadu. VID Vidzemes reģionālā iestāde šādu pasākumu bija sarīkojusi aizvadītajā piektdienā, 29. jūnijā, Valmierā. Tajā piedalījās arī pārstāvji no Madonas nodaļas un uzņēmēji.
– Pasākumā piedalījās finanšu ministrs Oskars Spurdziņš, VID ģenerāldirektors Dzintars Jakāns, kā arī Vidzemes reģionālās iestādes direktors Uģis Muskovs un direktoru vietnieki, – vēl klātbūtnes noskaņās "Staru" vakar informēja Madonas nodaļas vadītājas pienākumu izpildītāja Jolanta Zvirgzdiņa.
Nodokļu maksātāji uzņēmumi sadalīti trijās lielās kategorijās: mazie, vidējie un lielie. Šogad atsevišķi tika izdalīti lielākie maksātāji pašvaldību budžetā un atsevišķi pa katru pašvaldību. No Madonas rajona godinājumus saņēma a/s "Cesvaines piens", SIA "Madonas ceļu būves SIA", SIA „AVE MTP" – tie, kas veikuši lielākās iemaksas pašvaldību budžetā. Attiecīgi pa kategorijām: mazo uzņēmumu grupā Madonas uzņēmumu nebija, bet starp reģiona vidējiem uzņēmumiem SIA "Heta" bija piektajā vietā, septītajā – a/s "Cesvaines piens". Taču viņu iemaksas katrā ziņā ir pat lielākas nekā lielo uzņēmumu iemaksas vispār nodokļos. Starp lielajiem nodokļu maksātājiem Madonas rajona uzņēmumu nebija. Tā kā no mums tika pārstāvēti divi uzņēmumi vidējo uzņēmumu grupā, tika godalgoti lielākie maksātāji pašvaldību budžetā.
Godināti tika arī aktīvākie muitas klienti, bet madoniešu tajā skaitā nebija.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 05.07.2007.
Autore: ASTRA ZAGORSKA
ARTŪRA RUNDEĻA foto