25. februārī Rīgā, sporta manēžā Maskavas ielā, risinājās Latvijas Sporta veterānu savienības 49. sporta spēļu sacensības vieglatlētikā telpās. Mūsu novada komandai ražens guvums – 10 zelta, 9 sudraba un 3 bronzas medaļas.
Vislabāk veicās S-50+ grupā dāmām Dacei Saulītei – viņai tika 2 zelta un 1 sudraba medaļa. Divas zelta medaļas Aivim Fiņķim – 60 m skrējienā un augstlēkšanā, un pirmoreiz veterānu startos divas pirmās vietas ieskaites arī šī raksta autoram 1500 un 3000 m skrējienā V-65+ grupā. Sudraba un zelta medaļas izcīnīja S-80+ grupā 60 m skrējienā un tāllēkšanā Genovefa Bērtiņa, Sanita Kolna S-35+ grupā 800 m un 3000 m skrējienā, Antai Dembovskai – zelts un sudrabs S-35+ grupā augstlēkšanā un lodes grūšanā, V-45+ grupā 3000 m un 1500 m skrējienā Helmutam Polim – sudrabs. Zelts tika arī Santai Jokumai lodes grūšanā. Divas sudraba godalgas – Rutai Kozlovskai 200 m skrējienā un 3 km soļošanā, sudraba godalga – Mārai Rināsai 3 km soļojumā, sudraba un divas bronzas godalgas – Vilnim Vaļkinam (augstlēkšanā, tāllēkšanā un lodes grūšanā), bronzas medaļa (šoreiz) tika Ansim Deksnim 200 m skrējienā V-70+ grupā.
Neveicās mūsu pulka „jaunajam" – Jurim Borovikovam V-40+ grupā – viņš guva traumu jau izmēģinājuma tāllēcienos. Jūtam līdzi!
Autors: GUNĀRS MATS,
sporta veterānu kopāsaucējs