11. un 12. februārī, kā arī 25. un 26. februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā norisinājās Latvijas ziemas čempionāti junioriem, jauniešiem un pieaugušajiem atlētiem. Madonas BJSS vieglatlēti izcīnīja septiņas medaļas.
Jauniešu grupā tika izcīnītas divas medaļas. Par to parūpējās Didzis Siksalietis, kas ieguva 1. vietu trīssoļlēkšanā (13,49 m) un 2. vietu tāllēkšanā (6,43 m). Vēl jāuzteic Mārtiņa Dāboliņa 4. vieta 60 m barjerskrējienā ar jaunu personisko rekordu (8,68 sek.) un 5. vieta trīssoļlēkšanā (12,62 m). Nieka piecu sekundes desmitdaļu mūsu jauniešiem pietrūka līdz bronzas medaļām 4 x 200 m stafetes skrējienā (1 min. 39,00 sek.), un – kārtējā goda pjedestāla pakāje. Komandā startēja Emīls Ozoliņš, Didzis Siksalietis, Mārtiņš Dāboliņš un Reimonds Jēgers.
Junioru grupā vienīgā bronzas medaļa tika Matīsam Šauro trīssoļlēkšanā (12,28 m). Ceturto vietu izcīnīja Džineta Ceimere 60 m barjerskrējienā (9,99 sek.) un Marita Kiļupa 2000 m skrējienā (8 min. 15,76 sek.). Vēl mums ir četras 5. vietas. Tās izcīnīja Augusts Blekte 6 kg lodes grūšanā (13,04 m), Matīss Šauro augstlēkšanā (1,80 m), Džineta Ceimere trīssoļlēkšanā (10,42 m) un Lauma Putniņa augstlēkšanā (1,50 m).
Pieaugušo grupā Madonai tika četras medaļas: Jānim Razgalim – 1. vieta 800 m skrējienā (1 min. 54,72 sek.), Jānim Vanagam – 2. vieta augstlēkšanā (2,10 m), Diānai Jakubjaņecai – 2. vieta 3000 m skrējienā (10 min. 14,93 sek.) un 3. vieta 1500 m skrējienā (4 min. 48,51sek.).
Autore: ANITA KRAUKLĪTE,
Madonas BJSS
vieglatlētikas trenere
AUTORES foto