Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Florbolisti cīnās izslēgšanas spēlēs

Redakcija

Autors • 13.03.2012.

Burtu lielums

Florbola komanda „Madona", kas šosezon spēlē Latvijas florbola čempionāta 1. līgā, ir noslēgusi regulāro sezonu un izslēgšanas spēlēs iesaistījusies cīņā par čempionāta godalgām un tiesībām nākamsezon spēlēt virslīgā.

Regulāro sezonu FK „Madona" Vidzemes apakšgrupā, piedzīvojot tikai vienu zaudējumu 16 spēlēs, noslēdza pirmajā vietā, kas izslēgšanas spēlēs dod sava laukuma priekšrocības. Ceturtdaļfinālā FK „Madona" tikās ar Centra apakšgrupas ceturto spēcīgāko komandu „Jelgavas novads", kas savu sastāvu pirms izšķirošajām spēlēm bija pastiprinājusi ar virslīgas un valsts izlases kreklus pielaikojušiem spēlētājiem. Sīvā cīņā, spēlējot līdz divām uzvarām (8 : 6; 10 : 11 (zaudējums pagarinājumā) un 7 : 6) pārāki bija madonieši. Rezultatīvākie no FK „Madona" šajā spēļu sērijā bija Rihards Dainis (5 + 1), Edgars Gailums (4 + 3), Didzis Dumbergs (4 + 1) un Gatis Gailums (3 + 3).

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.03.2012.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px