26. februārī ar pusfināla un fināla spēlēm, ar komandas "Heta" izcīnīto uzvaru noslēdzās Madonas novada atklātais čempionāts volejbolā vīriešiem.
Čempionātu uzsāka 13 komandas, un katrai ar katru priekšsacīkstēs bija jānospēlē divi riņķi, lai noskaidrotu tās komandas, kuras cīnīsies par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, pirmās un otrās vietas komandas pēc priekšsacīkstēm jau bija nodrošinājušas vietu pusfinālā.
Ceturtdaļfinālā komanda "Heta" ar rezultātu 3 : 1 uzvarēja Lubānas komandu, bet "Ērgļi/Juniors" ar rezultātu 3 : 2 uzvarēja Mētrienas komandu.
Pusfināla spēlēs "Hetas" volejbolisti ar rezultātu 3 : 1 uzvarēja regulārā čempionāta 1. vietas ieguvējus – komandu "Barkava/Lubāna", bet otrajā spēlē "Ērgļi/Juniors" ar rezultātu 3 : 1 uzvarēja regulārā čempionāta 2. vietas ieguvējus – Madonas pilsētas 2. vidusskolas volejbola spēlētājus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.02.2012.
Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators
AUTORA foto