Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Būs Igaunijas rallija čempionāta posms

Redakcija

Autors • 20.03.2012.

Burtu lielums

Rallija „Madona 2012" organizatori un Madonas pilsēta ir uzsākuši vērienīgus sagatavošanās darbus, lai 8. un 9. jūnijā Madonā uzņemtu visas spēcīgākās Latvijas rallija ekipāžas, kā arī labākos sportistus no tuvākām un tālākām kaimiņvalstīm.

Jāpiezīmē, ka rallijs „Madona 2012" nebūs tikai Latvijas rallija un rallijsprinta čempionāta posms, bet arī Igaunijas rallija čempionāta posms. Līdz šim bijām pieraduši, ka Igaunijas rallija ekipāžas Latvijā organizētajos rallijos ir pārstāvētas tikai ar dažām ekipāžām, taču šoreiz rallijā „Madona 2012" redzēsim pilnīgi visus Igaunijas spēcīgākos rallija braucējus.
Kā atzīst rallija „Madona 2012" direktors Romāns Ērkulis, tiesības pie sevis uzņemt arī Igaunijas čempionāta posmu ir augsts iepriekšējo gadu novērtējums biedrības „Latvianbaja" organizētajiem rallijiem. „Esam bezgala gandarīti un priecīgi, ka tieši mums tika uzticēts noorganizēt vienīgo Igaunijas čempionāta posmu Latvijā. Tas uzliek papildu atbildību, un ir skaidrs, ka rallijs „Madona 2012" gūs pilnīgi jaunas aprises. Tie kļūs par rallija svētkiem ne tikai sportistiem, bet arī visiem rallija līdzjutējiem."


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.03.2012.

Autors: MĀRTIŅŠ MĀLMEISTERS,
rallija „Madona 2012" preses sekretārs

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px