Latvijas bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija (LBJISF) jau 15. gadu Ozolnieku sporta centrā aicināja uz Latvijas čempionātu Boccia spēlē Latvijas novadu spēcīgākās komandas.
Kopš 1997. gada arī madonieši allaž ir šo sacensību dalībnieki. Kā madoniešiem veicās tālajā 1997. gadā, par to vēsture klusē, bet šogad, 17. martā, četri Madonas bērnu un jauniešu centra audzēkņi – Luīze Sniedze, Nauris Niks Reuts, Aleksejs Smirnovs un Lauris Vuls – mājup pārbrauca kā Latvijas čempioni.
Pirmajā spēlē pret Rīgas 66. vidusskolu sanāca neliels misēklis un arī nepatīkams zaudējums ar rezultātu 6 : 7. Turpmāk jaunieši saņēmās un svinēja trīs skaistas uzvaras – spēlē ar Krāslavas (12 : 1), Tukuma (7 : 5) un Liepājas (11 : 0) komandām. Līdz ar zelta medaļām un uzvarētāju kausu jaunieši saņēma dāvanu no LBJISF – augustā visi aicināti apmeklēt atpūtas nometni Vaivaros.
Autore: ANITA KRAUKLITE,
Madonas BJC Boccia trenere
AUTORES foto