Aprīlī visos Madonas novada pagastos notiks pašvaldības darbinieku un novada domes deputātu tikšanās ar iedzīvotājiem, bet Madonas pilsētā tā norisināsies 2. maijā J. Norviļa Madonas mūzikas skolas Laimas zālē.
Pirmā tikšanās notiks Ošupes pagastā jau 10. aprīlī Degumnieku kultūras namā. Jāpiebilst, ka visas tikšanās, kaut norisināsies dažādos datumos, sāksies vienā laikā – pulksten 17.30.
– Šī tradīcija aizsākās tieši pirms gada, kad Madonas novada pašvaldības vadība, deputāti, pārvalžu vadītāji un speciālisti aicināja uz tikšanos iedzīvotājus, lai informētu par aktualitātēm, kopīgi izvērtētu paveikto, uzklausītu priekšlikumus un diskutētu par novada tālāko attīstību. Līdzīgas tikšanās notika arī pagājušā gada rudenī pirms apkures sezonas sākuma, bet tad vairāk tika uzklausītas un apzinātas problēmas. Savukārt tagad, tiekoties ar iedzīvotājiem, analizēsim gada laikā paveikto, uzmanību pievērsīsim finansiālajiem rādītājiem un, protams, atbildēsim uz konkrētiem jautājumiem, – vaicāts par iecerēto Madonas novada pašvaldības aktivitāti, uzsvēra Madonas novada pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts.
Nākamajā nedēļā pēc Lieldienām tikšanās tiek plānota arī Barkavas kultūras namā (11. aprīlī), Mētrienas pamatskolā (12. aprīlī) un Praulienas pagasta pārvaldes zālē (13. aprīlī). Plašāka informācija par norises laiku citos pagastos ir pieejama Madonas novada pašvaldības mājas lapā www.madona.lv.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA