26. martā Madonas bērnu un jauniešu centrā pulcējās Liezēres, Lazdonas, Sarkaņu pamatskolas un Ļaudonas vidusskolas līdzpārvaldes dalībnieki, lai piedalītos pasākumā „Es un mana komanda".
– Skolu jauniešu līderi ir aktīvi cilvēki, ar vēlmi piedalīties un īstenot dažādas savas un citu idejas. Mācīties, organizēt, veidot un piedalīties ir jāmāk, lai galarezultāts nav tikai kopā pavadīts laiks, bet pieredze, kas iegūta un ko var nodot tālāk, – uzskata pasākuma organizatore, Madonas BJC metodiķe Līga Grāvīte.
Ar šādu domu līdzpārvalžu prezentācijās skolēni pārējos iepazīstināja ar konkrēto pieredzi dažādu pasākumu organizēšanā, tradīcijām un līdzpārvaldes lomu skolas ārējā tēla veidošanā. Notika neliels konkurss starp līdzpārvalžu vadītājiem „Man piestāv būt vadītājam". Lailai Kasparei, Liesmai Zariņai, Sabīnei Pikumai un Kalvim Kupranam bija jāparāda savas prasmes, kā novadīt līdzpārvaldes sēdi, teikt uzrunu skolas kolektīvam, piedalīties aso prātu cīņā. Parādīt sevi kā aktīvu, radošu vadītāju vislabāk izdevās Sarkaņu pamatskolas līdzpārvaldes vadītājai Lailai Kasparei.
– Paldies Lubānas vidusskolas pašpārvaldes vadītājai Gitai Saukai un direktora vietniecei Ivetai Peilānei par viņu sagatavoto prezentāciju, kurā lubānieši iepazīstināja ar pašpārvaldes pieredzi, – novērtē Līga Grāvīte.
Autore: INESE ELSIŅA