Rīgā, Māmiņu klubā, pirms trim gadiem dzima brīnišķīga tradīcija, kuras nosaukums ir – Lielā pastaiga.
Akcijas galvenā doma ir apvienot pēc iespējas vairāk māmiņu vienā dienā, vienā laikā, bet dažādās vietās. Šogad Lielajai pastaigai bija pieteikušās māmiņas no 40 pilsētām Latvijā, Lietuvā, Lielbritānijā un Zviedrijā. Parasti Lielajā pastaigā vecāki satiekas, iepazīstas ar savā rajonā dzīvojošajiem, sadraudzējas, un māmiņas sniedz cita citai lielisku atbalstu arī turpmāk.
Arī Kalsnavas vecāki 6. maijā izgāja laukā, lai izbaudītu pavasari patīkamā kompānijā kopā ar tiem, kuri zina, cik grūts ir darbs – būt MAMMAI. Bet, lai atbalstītu cita citu arī turpmāk, Jaunkalsnavā tiek veidots savs māmiņu klubiņš.
Biedrība „Kalsnavas jaunieši" ir saņēmusi finansiālu atbalstu projekta „Māmiņas un bērna labklājībai" realizēšanai Latvijas Kopienu iniciatīvu fonda īstenotās programmas „Palīdzēsim māmiņai III" ietvaros. Projekts tiek īstenots ar Borisa un Ināras Teterevu fonda finansiālu atbalstu, un to administrē Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds. Projekta kopējās izmaksas ir 2000 latu, no kurām 200 latu ir Kalsnavas pagasta pārvaldes līdzfinansējums.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.05.2012.
Autore: LINDA ŪDRE-RIZGA