Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

„Es nebaidos palīdzēt!” Madonā

Redakcija

Autors • 19.03.2012.

„Es nebaidos palīdzēt!” Madonā
Burtu lielums

No 2. līdz 4. martam Madonas bērnu un jauniešu centra telpās uz semināru „Es nebaidos palīdzēt" pulcējās ap 40 jauniešu un garā jaunu cilvēku no Madonas, Cesvaines, Vestienas, Gulbenes, Stāmerienas, Kalsnavas, Praulienas, Jūrmalas, Rīgas.

Uz atsevišķām aktivitātēm visiem pievienojās jaunieši no Liepājas, Priekules un Grobiņas novada.
Pasākumu organizēja Madonas prāvesta iecirkņa luterāņu draudžu svētdienskolas nozares speciālisti kopā ar Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) jaunatnes nozares pārstāvjiem.
Jaunieši noklausījās mācītāja Kaspara Eglīša un mācītāja, LELB jaunatnes nozares entuziasta Roberta Otomera trīs lekcijas: „Es", „Nebaidos" un „Palīdzēt", kas 3. martā pārauga praktiskā darbībā, ejot ciemos pie veciem cilvēkiem un palīdzot viņiem ikdienas darbos.
Jaunieši sadalījās grupās un, pateicoties sadarbībai ar Madonas evaņģēliski luteriskās draudzes diakonijas darba vadītāju Rudīti Kumsāri un Madonas sociālo dienestu, tā saucamajā kliņģeru gājienā (ar ciemakukuļiem) ciemojās 7 madoniešu ģimenēs. Jaunieši aprunājās un palīdzēja vecajiem cilvēkiem sanest malku, ūdeni un tīrīja sniegu pagalmos. Vakarpusē nu jau visi kopā devāmies uz Madonas pansionātu, lai tur aprunātos, dziedātu un iepriecinātu pansionāta iemītniekus, līdzi ņemot arī ciemakukuli – garšīgās plātsmaizes (mīļš paldies Zigrīdai).


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.03.2012.

Autore: NADJA NIEDRĪTE,
pasākuma koordinatore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px