Jau trešo sezonu Madonas pirmsskolas izglītības iestādes (PII) „Saulīte" bērni aizvada bērnudārza telpās, skatoties, kā aiz loga top viņiem domātā piebūve. Problēma tikai tā, ka piebūves, kas projekta vizualizētajā variantā izskatās ļoti skaisti, vietā pagaidām ir vien atbaidošs ēkas karkass, kurā būvdarbi vairs tālāk nenoris.
Pirms dažām nedēļām „Stara" redakcijā vērsās to bērnu, kuri šobrīd apmeklē PII „Saulīte", vecāki, kas pauda neizpratni, kādēļ nenoris darbi bērnudārzā un tā apkārtnē un kādēļ vecāki netiek informēti par darbu progresu.
Vecāki neziņā
Ingas Siņicinas un Sanitas Kolnas bērni apmeklē jaunāko bērnu grupiņas, un viņiem bērnudārzā vēl būs jāpavada 2-3 gadi, tādēļ jautājums par piebūvi un labiekārtošanu viņām ir īpaši svarīgs.
– Pašlaik vairumu vecāku piebūve un tajā plānotais baseins pat neinteresē, daudz sāpīgāks ir jautājums, kas saistīts ar bērnudārza apkārtni un bērnu rotaļu laukumiem. Tuvojas vasara – kur lai paliek bērni? Jau šobrīd piecu grupiņu bērni izmanto vienu laukumu. Viņu dzīve paiet būvlaukumā, un arī bērnudārza audzinātājām jādzīvo stresā, jo, nedod Dievs, kāds bērns kaut kur noklīdīs un ar viņu kaut kas nelāgs notiks, – ar bažām sacīja Sanita Kolna.
Inga Siņicina atzina, ka viņai nav skaidrs, kādēļ PII „Priedīte" darbus varēja pabeigt, bet ar „Saulīti" ir tik lielas problēmas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.04.2012.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto