Ugunsgrēkā Madonas novada Dzelzavas pagastā svētdien cietusi jauna sieviete, kas bija mēģinājusi iekurt krāsni ar benzīna palīdzību, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) operatīvais dežurants Ruslans Judins.
Ugunsgrēks izcēlies ap pulksten 15 kādā divstāvu dzīvojamajā mājā, kur dedzis griestu apšuvums trīs kvadrātmetru platībā. Liesmas izcēlušās tādēļ, ka strauji uzliesmojis krāsnī ielietais benzīns. Cietusī 33 gadus vecā sieviete sākotnēji ievietota Madonas slimnīcā, bet vēlāk pārvesta uz Valsts apdegumu centru.
– Cits mājā nekas necieta, un griestu apšuvuma ugunsgrēks tika ātri nodzēsts. Sieviete, kas ugunsgrēku izraisīja, kurinot krāsni ar benzīnu, gan cietusi diezgan smagi, jo tajā pašā dienā jau pārvesta uz apdegumu centru. Jācer uz viņas drīzu atveseļošanos un to, ka, lai gan smaga, šī mācība sievietei būs uz visu mūžu, – komentēja VUGD Madonas daļas komandieris Gints Ilva.
Autore: LAURA VOITIŅA