Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Braukšana reibumā paņem dzīvību

Redakcija

Autors • 02.11.2011.

Burtu lielums

Traģiska izvērtās piektdienas, 28. oktobra, nakts, kad pulksten 23.40 Vecpiebalgas pagastā, autoceļa Ērgļi-Jaunpiebalga-Saliņkrogs 26. kilometrā, 1985. gadā dzimis Madonas iedzīvotājs, vadot automašīnu Mercedes Benz C200P, nav ticis galā ar automašīnas vadību, tā nobraukusi no ielas braucamās daļas un apmetusi vairākus kūleņus, tā informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma.

Viņa arī pastāstīja, ka avārijas rezultātā radās vairākas traumas automašīnas vadītājam, kas tika nogādāts slimnīcā, diemžēl pasažieris, 26 gadus jauns Mārcienas iedzīvotājs, notikuma vietā no gūtajiem ievainojumiem miris.
– Avārijā cietušais Madonas slimnīcā tika stacionēts naktī smagā stāvoklī ar politraumām. Nākamajā dienā pacients tika pārvests uz Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu, tā saucamo Gaiļezera slimnīcu. Tas tika darīts jaunieša acs traumas dēļ, jo uz vietas nevaram nodrošināt tik specializētu palīdzību, kāda nepieciešama. Ar pārējām traumām būtu varējuši tikt veiksmīgi galā tepat Madonā, lai gan bija arī, piemēram, tāda smaga trauma kā plaušu kontūzija. Automašīnas vadītājam tika veiktas analīzes, lai konstatētu alkohola klātbūtni organismā, un rezultāti norāda, ka 2,18 promiles alkohola atrastas asinīs un 2,84 – urīnā. Otrs jaunietis mūsu nodaļā nemaz netika ievests, tāpēc, visticamāk, no ievainojumiem mira notikuma vietā, – komentēja Madonas slimnīcas ķirurģiskās nodaļas traumatoloģijas bloka vadītājs Imants Stradiņš.
Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px