CESVAINĒ Centrālvidzemes virsmežniecībā mītošie darbinieki 27. aprīlī piedalījās meža stādīšanas talkā, kas notika Latvijas valsts mežā Vecpiebalgas novada Dzērbenē.
– Tā kā Centrālvidzemes virsmežniecības teritorijā ietilpst Cēsu un Madonas birojs, šogad talkas vieta tika izraudzīta bijušā Cēsu rajona teritorijā – Dzērbenē. Arī šis Meža dienu pasākums noritēja ar devīzi „Iepazīsties – koks!". Talkā iestādījām priežu ietvarstādus, kas izaudzēti LVM kokaudzētavā „Strenči". Tradicionālā virsmežniecības un Madonas novada pašvaldību darbinieku koku stādīšanas talka šogad nenotiek, –
pastāstīja Centrālvidzemes virsmežniecības inženiere Māra Vāveriņa.
Autore: IVETA ŠMUGĀ