11. martā Ļaudonas vidusskolā izskanēja sadraudzības pasākums „Nāciet, draugi, sadancot!".
Tajā savu sniegumu rādīja pieci deju kolektīvi no Vecumnieku, Skaistkalnes, Misas un Ļaudonas vidusskolas, kā arī Degumnieku pamatskolas. Pagājušogad šo tradīciju iedibināja Misas vidusskola.
Pasākumu atklāja Ļaudonas vidusskolas direktores vietniece audzināšanas darbā Sarmīte Sīle. Raitu deju soli visiem deju kolektīviem novēlēja Madonas novada domes deputāte Ruta Vizāne.
Sadancošanās notiek jau otro gadu, pērn Ļaudonas deju kolektīvs ieguva „Spriguļu balvu 2011". Šogad, atsaucoties Ļaudonas vidusskolas deju kolektīva vadītājas Antras Punovskas aicinājumam, ciemos bija sabraukuši tuvi un tāli draugi no Latvijas novadiem, lai izdejotu raibu raibos deju rakstus. Taču vēl pirms koncerta visi azartiskā atmosfērā pārbaudīja spēkus sporta aktivitātēs, kas notika skolas sporta zālē.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.03.2012.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
RUTAS VIZĀNES foto