ĒRGĻU saieta namā Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros rīkotais seminārs Ērgļu puses zemes un meža īpašniekiem notiks 21. martā pulksten 10, nevis 23. martā, kā tas bija kļūdaini minēts 16. marta laikraksta numurā.
Atgādinot programmu, jāuzsver, ka par aktualitātēm un jaunumiem lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem stāstīs Ērgļu novada lauku attīstības speciāliste Diāna Suščenko, bet par Valsts meža dienesta strukturālo reformu, darba organizācijas kārtību, uzraugāmo teritoriju robežām – Centrālvidzemes virsmežniecības Ērgļu nodaļas mežziņi Zintis Ābols-Āboliņš, Ainārs Ērglis un Aivars Gloveckis. Par meža likumdošanas izmaiņām, kas stājās spēkā ar šā gada 1. janvāri, un paredzamajām izmaiņām daudzos MK noteikumos, tajā skaitā par ES atbalstu, kas ir aktuāli privāto mežu īpašniekiem, informēs Mairita Bondare. Interesanta solās būt SIA „Latsalix" pārstāvja Reiņa Silupa informācija par īscirtmeta kārklu plantācijām un to izmantošanas iespējām. Seminārā piedalīsies arī Hipotēku bankas Gulbenes filiāles Aizdevumu daļas vadītāja Līga Nagle un Madonas filiāles vecākā kredītspeciāliste Gunita Miškine.
Autore: BAIBA MIGLONE