OŠUPES pagasts Madonas novadā ir pirmais, kur otrdien notika pašvaldības rīkotā tikšanās ar iedzīvotājiem.
Kā „Staram" atzina Ošupes pagasta pārvaldes vadītājs Aigars Šķēls, tā noritēja konstruktīvā gaisotnē.
– Bija ieradušies ap divi desmiti interesentu. Jautājumu nebija daudz, un uz visiem tika rastas atbildes. Varbūt vienīgi vairāk varēja būt pārstāvēti novada domes deputāti, jo ar iedzīvotājiem mūsu pagastā tikās Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters un domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Lungevičs, kuri informēja par aktualitātēm novadā un gada laikā paveikto, novada attīstības programmas un teritorijas plānojuma izstrādi. Mūsu pagasta „sāpju bērns", ko novada pašvaldība bez valsts atbalsta nespēj atrisināt, ir sen iecerētais melnais segums ceļam Meirāni-Degumnieki. Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters apstiprināja, ka tas joprojām ir viena no novada pašvaldības prioritātēm. Iedzīvotāji interesējās, kas notiks ar pamestajām privatizētajām fermām, no kurām daļa ir jau pārvērtusies par graustiem un bojā pagasta ainavu, – pastāstīja Aigars Šķēls.
Madonas novada pašvaldības pārstāvji ar iedzīvotājiem tikās arī Barkavas pagastā trešdien, vakar – Mētrienas pagastā, bet šodien tikšanās noritēs Praulienas pagasta pārvaldes zālē.
Nākamajā nedēļā ir ieplānotas piecas tikšanās: Dzelzavas kultūras namā (16. aprīlī), Sarkaņos, SIA „CB SIA" veikala telpās, J. Ramaņa ielā 1 (17. aprīlī), Lauteres kultūras namā (18. aprīlī), Liezēres kultūras namā (19. aprīlī), Lazdonas pagasta pārvaldes zālē (20. aprīlī). Tās visas sāksies pulksten 17.30.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA