MURMASTIENES pagasta pārvaldes ēkas 1. stāvā nobeigumam tuvojas iesāktais remonts, lai uz turieni jau drīzumā varētu pārcelties feldšerpunkts, kas patlaban atrodas 2. stāvā. Turpat atradīsies arī aptieka.
Pēc pārcelšanās uz ēkas 1. stāvu iedzīvotājiem feldšerpunkts kļūs vēl pieejamāks, uzlabojumu īpaši izjutīs veci cilvēki, kam pēc jurģiem vairs nevajadzēs piepūlēties, kāpjot pa kāpnēm uz 2. stāvu.
– Vairs tikai daži darbiņi palikuši, vēl jāpieslīpē un jāpiekrāso. Formalitātes, lai saņemtu nepieciešamo atļauju, kārto aptieka. Prasības aptiekām ir stingras, gan platībai jāatbilst, gan jāievēro citi kritēriji, – informē Murmastienes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Mozga.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA