Pirmdien, 2. aprīlī, starp SIA „Cesvaines komunālie pakalpojumi" un SIA „Halle B" tika parakstīts būvniecības līgums par ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas rekonstrukciju un paplašināšanu Cesvainē, „Staru" informē SIA „Cesvaines komunālie pakalpojumi" valdes locekle Ināra Puķīte.
Būvniecības līgumu parakstīja būvnieku firmas, pašvaldības un uzņēmuma pārstāvji – Cesvaines novada domes priekšsēdētājs Vilnis Špats, SIA „Cesvaines komunālie pakalpojumi" valdes locekle Ināra Puķīte un SIA „Halle B" valdes loceklis Jānis Buļs.
– Pirms tam – 29. martā – tika parakstīts būvuzraudzības līgums ar firmu „L4". Līdzīgi, kā, parakstot būvniecības līgumu, uz tā ir Cesvaines novada pašvaldības vadītāja Viļņa Špata un mans paraksts, bet no „L4" puses to parakstīja valdes priekšsēdētājs Gunārs Valinks. Mums ir apvienotais būvdarbu līgums kopā ar projektēšanu. Vispirms tiks veikti projektēšanas darbi, bet jau pavasarī varētu sākties arī pirmie būvdarbi. Iecerētais ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas rekonstrukcijas un paplašināšanas projekts ir jāveic divu gadu jeb 24 mēnešu laikā, – pastāstīja Ināra Puķīte.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.04.2012.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA