No 12. decembra līdz 1. februārim Ērgļu arodvidusskolas bibliotēka organizēja akciju „Ziedo grāmatu skolai".
Ar mūsu pagasta un Madonas iedzīvotāju akcijā dāvātajām grāmatām ir papildināts latviešu un ārzemju literatūras bibliotēkas krājums, kas tiks izmantots latviešu literatūras stundās un ārpusklases darbā. Mūsu skolas bibliotēka ir kļuvusi bagātāka ar jauniegūtajām grāmatām – pasakām, tautasdziesmu krājumiem, lugām un dažiem romāniem.
Kopā saziedotas 192 grāmatas.
Sakām lielu paldies par piedalīšanos šajā akcijā ērglēniešiem – Inārai Tirzmalei, Vizmai Veipai, Elzai Kurmēnai, Judītei Purviņai, Baibai Bruņeniecei, Ritai Saleniecei, kā arī Ērgļu arodvidusskolas audzēk-ņiem – Jurim Matukam (guļbūves ēku celtnieks) un Kasparam Boļšim (3. kursa namdaris).
Īpašs paldies par atbalstu un piedalīšanos laikraksta „Stars" redaktorei Baibai Miglonei un Ērgļu novada pašvaldības un informatīvā izdevuma „Ērgļu Novada Ziņas" informācijas speciālistei Ilzei Daugiallo.
Autore: DIĀNA KUZINA,
Ērgļu arodvidusskolas bibliotekāre