Pagājušajā nedēļā Ļaudonas ciemā bija manāmi algoto pagaidu sabiedrisko darbu pasākuma darbinieki, kas iekārtoja puķu dobi vienā no centrālajām ielām.
Sastaptie strādnieki pastāstīja, ka jau pagājušās nedēļas trešdienā tika uzsākta dobes paplašināšana, uzrakšana un melnzemes piebēršana stāvlaukumā pie „Dīvaru" veikala, vakar tur arī tika sastādītas puķes. Darbi veicoties samērā raiti, jo pagasta pārvalde nodrošina darbiniekus ar nepieciešamajiem instrumentiem, arī laikapstākļi ir labvēlīgi.
Plašāk par idejas aizsākumiem un jau paveikto pastāstīja Ļaudonas pagasta pārvaldes dārzniece Mairita Ducena: – Man visu laiku šķitis, ka Ļaudonā ir par maz puķu, apstādījumu un krāšņi iekārtotu vietu. Tāpēc pagājušās ziemas laikā izmācījos puķkopību un dobju veidošanu Rīgā. Tagad vēlos vairākās vietās Ļaudonā iekārtot skaistas apstādījumu un puķu dobes. Arī pagasta pārvalde ar tās vadītāju Ilzi Dreimani priekšgalā aktīvi iesaistījās šīs idejas īstenošanā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.05.2012.
Autore: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto