9. aprīlī Varakļānu kultūras namā uz koncertu „Skani, mana dvēsele, skani!" pulcējās dziedošie kolektīvi, lai pakavētos Lieldienu noskaņās pirms jaunā darba cēliena.
Pasākuma vadītāji Ieva Garanča un Arvis Seņkāns uzbūra pavasarīgas ainas, kuras ar dziesmām atdzīvināja Varakļānu kultūras nama senioru sieviešu vokālais ansamblis „Sidrablāses" (vad. Agnija Strūberga), vīru vokālais ansamblis (vad. Agnija Strūberga), folkloras kopa (vad. Kristīne Strode), Amanda Vingre, draugi no Viļāniem – sieviešu koris „Alta" (diriģente Biruta Vigupe).
Varakļānu kultūras nama sieviešu koris „Dzelvērte" ar diriģenti Āriju Tumani un koncertmeistari Agniju Strūbergu šajā koncertā ieskandināja savas 35. darba sezonas pavasari. Koris ir kultūras nama kolektīvs ar savu īpašo starojumu. „Dzelvērtē" satiekas meitas, sievas, mātes – katra ar savu balsi, savu individualitāti, un kopā viņas veido kolektīva vienoto skanīgo dvēseli.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.04.2012.
Autore: KRISTĪNE STRODE,
Varakļānu kultūras nama
pasākumu organizatore