Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

„Dejā virmo pavasaris”

Redakcija

Autors • 02.04.2012.

„Dejā virmo pavasaris”
Burtu lielums

17. martā tuvākus un tālākus ciemiņus uz tradicionālo tautas deju kolektīvu sadanci „Dejā virmo pavasaris" aicināja Varakļānu kultūras nama deju kolektīvi un vadītāja Marija Madžule.

Laikā, kad ārā ik uz soļa jūtams pavasaris, dejotāju sirdīs valda arī neliels satraukums, jo tuvojas deju kolektīvu skates, no kuru rezultātiem būs atkarīga kolektīvu piedalīšanās Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos nākamajā gadā. Tāpēc šī bija lieliska iespēja satikties, paskatīties uz sevi un citiem un pie reizes arī izdejot skates repertuāru.
Pavisam sadancī piedalījās seši tautas deju kolektīvi: Rēzeknes kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs „Dziga" (vadītājs Ilmārs Dreļs), Stabulnieku vidējās paaudzes deju kolektīvs (vadītāja Natālija Balode), Murmastienes kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs „Brāzma" (vadītāja Sintija Veipa), Varakļānu vidusskolas jauniešu deju kolektīvs (vadītāja Ilona Cvetkova), Varakļānu kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs un senioru deju kolektīvs „Varavīksne" (vadītāja Marija Madžule).

Autore: KRISTĪNE STRODE,
Varakļānu kultūras nama
pasākumu organizatore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Reklāma — × 150 px