Bibliotēku nedēļas ietvaros kopā ar Kusas mazpulka Šveices-Latvijas kopprojekta „Visu daru ar prieku" bērniem vēlā pēcpusdienā pulcējāmies Viesienas bibliotēkā, lai pavadītu nakti bibliotēkas telpās.
Šoreiz kopā ar līdzjutējiem bijām 16 aizrautīgi, priecīgi un darboties griboši dalībnieki, kā arī bibliotēkas vadītāja Ina Cimere.
Vispirms visi sakopām Lauteres autobusa pieturu, jo daudzi no mums rītos tajā gaida autobusu, lai dotos uz skolu. Pēc tam pagatavojām un paēdām vakariņas, aplūkojām mūsu novadnieces Ilzes Indrānes grāmatu izstādi. Edgars Kalniņš, kas saņēma atzinību ar rakstnieces autogrāfu, jo bija uzrakstījis interesantu domrakstu „Kādas egles stāsts" rakstnieces 85. jubilejai veltītajā konkursā, dalījās iespaidos par tikšanos ar Ilzi Indrāni Praulienas pamatskolā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.05.2012.
Autore: LAIMA VANAGA,
Kusas mazpulka projekta
„Visu daru ar prieku" vadītāja