LAUTERES kultūras namā šosestdien, 10. martā, tradicionāli notiks Starptautiskajai sieviešu dienai veltīts pasākums.
– Jau 3. gadu pēc kārtas mēs aicinām Madonas novada amatierteātru aktierus un kaimiņus uz saspēli „Kad sievas spēkojas… ar un bez vīriem…". Skatītājiem būs iespēja noskatīties nelielus skečus, monologus, kuros darbojas galvenokārt sievietes. Ceram gan, ka viņām piebiedrosies arī kāds aktieris vīrietis, – „Staram" vēsta Lauteres kultūras nama vadītāja Rudīte Prikule. – Pēc izrāžu noskatīšanās skatītājiem būs iespēja balsot par sev tīkamāko izrādi un pasniegt skatītāju balvu. Pasākuma otrajā daļā visi aicināti uz atpūtas vakaru ar dejām un atrakcijām pie galdiņiem ar līdzņemtajiem groziņiem. Neaizmirsīsim, ka marts ir pirmais pavasara mēnesis, tāpēc iztaisnosim plecus, lai pavasara vējš aizpūš ziemas grūtsirdību! Visiedarbīgākie vitamīni šajā laikā ir smiekli, prieks, arī aizkustinājuma asaras, tāpēc gaidām jūs pasākuma dalībnieku pulkā. Sākums pulksten 19.
Savukārt pēc nedēļas, 17. martā, pulksten 20, Lauteres kultūras namā notiks atpūtas vakars medniekiem un makšķerniekiem. Aicināti mednieku kolektīvi, makšķernieki un visi, kas vēlas labi atpūsties.
Autore: BAIBA MIGLONE