Kārtējā Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par piedalīšanos Izglītības un zinātnes ministrijas projektu konkursā „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībā".
Bērzaunes pagasta pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Anita Aizstrauta deputātus informēja par savu iesniegumu Madonas novada pašvaldībai par piedalīšanos Izglītības un zinātnes ministrijas projektu konkursā „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībā". Projekta mērķis ir aprīkojuma iegāde jauniešu vajadzībām un interesēm, aktivitāšu veicināšanai un sabiedriskai līdzdalībai, lai sekmētu brīvā laika izmantošanu jauniešu centrā.
Noklausījusies sniegto informāciju, Madonas novada pašvaldības dome nolēma piedalīties Izglītības un zinātnes ministrijas izsludinātajā projektu konkursā „Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībā".
Autors: EGILS KAZAKEVIČS