Madonas Saieta laukumā 29. aprīļa svētdienā ņudzēja kā bišu stropā, jo ikgadējais stādu gadatirgus "Viss dārzam" piedāvāja iespēju satikties stādu audzētājiem ar stādītājiem.
Šāds gadatirgus tradicionāli Madonā tiek rīkots katru pavasari, liekot uzsvaru uz stādu tirdzniecību, lai dotu iespēju vietējiem zemniekiem, dārzkopjiem un amatniekiem piedāvāt savu produkciju.
Madonas novada pašvaldības tirgus koordinatore Nadežda Seļma saskaitījusi, ka šoreiz uz tirgu sabrauca ļoti daudz zemnieku un dārzkopju: – Sākumā uz pavasara gadatirgu bija pieteikušies 85 lauku saimnieki un zemnieki, taču tirgus dienā kopā bija ap 200, no viņiem – ap 60 stādu audzētāju. Rūpniecības preču tirgotāju šoreiz bija krietni mazāk – 52.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.05.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto