Redakcijai piezvanīja mūsu lasītāja Olga Samule, lai lūgtu noskaidrot, kur lai liek plēvi, kas palikusi pēc lopbarības rulonu atsaiņošanas: – Plēves kalns ir sakrājies liels, kā dzirdēju, plēvi dedzināt nedrīkst. Ko ar to darīt?
Vidusdaugavas starppašvaldību atkritumu apsaimniekošanas organizācija informē, ka plēvi var nodot otrreizējai pārstrādei.
Madonas novada lauku saimnieki plēvi var nodot SIA „Madonas namsaimnieks" teritorijā.
Līdz 1 tonnai atvestā un nodotā plēve maksā Ls 10 par 1 tonnu.
Ja sakrājies lielāks plēves daudzums – vairāk par 1 tonnu, ir iespēja to aizvest. Arī tad par nodoto plēvi samaksā Ls 10 par tonnu.
Autore: IVETA ŠMUGĀ