30. aprīlī Madonā tika atklāts renovētais skeitparks. Diena bija izdevusies, laiks silts, atmosfēra – kolosāla. Skeitparka atklāšanas dienā notika arī Aldoņa Rībenieka piemiņas kausa izcīņas sacensības.
Aktīvi ekstrēmā sporta cienītāji noteikti atceras, ka pirms apmēram trim gadiem āra skeitparks atradās Madonā, Priežu kalniņa laukumā, taču tad to diemžēl nojauca (tas bija nolietojies). Pagājušā gada 10. septembrī Madonā tika atklāts telpu skeitparks, taču diezgan daudzus Madonas jauniešus neapmierināja tā stāvoklis, tāpēc tika nolemts, ka tam ir nepieciešama renovācija.
Galvenie skeitparka renovācijas iniciatori bija Arvis Trečaks un Mareks Strods, galvenais sponsors – Madonas novada dome, kas piešķīra finansējumu, lai varētu iegādāties visus nepieciešamos materiālus. – To, ka bez skeitparka nevarēs, sapratām ātri. Sameklējām piemērotas telpas, bet gadu tās nostāvēja tukšas, tad pamazām sākām tās tīrīt. Vēlāk Andris Trečaks ar Aldoni Rībenieku sarunāja, ka varētu mums sponsorēt materiālus. Kad materiāli bija sadabūti, būvdarbi varēja sākties, – pirmsākumu atsauca atmiņā Arvis Trečaks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.05.2012.
Autore: LAURA RUSKULE
Foto no personiskā arhīva