Skolēnu pavasara brīvdienās no 12. līdz 15. martam uz Madonas bērnu un jauniešu centru aicināti 1.-4. klašu skolēni, kuri neapmeklē nevienu pulciņu namiņā.
– Izmantosim šīs četras dienas, lai iepazītos, kopīgi darbotos un nākamajā mācību gadā bērni jau droši varētu kļūt par bērnu un jauniešu centra audzēkņiem, – aicina metodiķe Vija Pelše.
Darbošanās namiņā notiks no pulksten 9.30 līdz 16 ar pusdienu pauzi. 12. martā paredzētas nodarbības teātra studijā „IemīlēTS" un mākslas pulciņā, pēc pusdienām un brīvā laika sekos darbošanās tūrisma pulciņā (skolēniem līdzi jāņem sporta tērps un sporta apavi).
13. martā bērni dosies uz Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja fondiem un izstāžu zāli. Pēc pusdienām notiks nodarbības pulciņā „Mācāmies kopā ar mājdzīvniekiem" un datorgrafika.
14. martā plānotas nodarbības floristikā un frizieru pulciņā, pēc pusdienām visi dosies pārgājienā uz Smeceres silu.
15. martā notiks nodarbība garīgās mūzikas ansamblī, pēc pusdienām – nodarbība tekstilmākslas pulciņā un leļļu teātra pulciņā.
– Pusdienosim kafejnīcā, tāpēc bērniem līdzi jāņem Ls 1 (par visām dienām – Ls 4), maksa par materiāliem ir Ls 2, – precizē Vija Pelše, kas visas dienas būs kopā ar skolēniem.
Pieteikšanās līdz 9. marta pulksten 10 [email protected] vai pa tālruni 64807552, 28319577, norādot skolēna vārdu, uzvārdu, klasi.
Autore: INESE ELSIŅA