28. janvārī Madonā tika atklāts jauns klubs jauniešiem „Pandas". Lai noskaidrotu, kā klubam klājas šobrīd, aprunājāmies ar tā menedžeri Sandu Aleknaviču.
– Kā radās iniciatīva kluba „Pandas" dibināšanai?
– Madonā ir maz iespēju, kur izklaidēties un nedēļas nogalē atpūsties kopā ar draugiem. Mūzika, dejas, atraktīvi pasākumi, krāsaini kokteiļi un iepazīšanās ar interesantiem cilvēkiem līdz šim bijusi vien lielpilsētu privilēģija. Ir madonieši, kas var atļauties brīvdienās aizbraukt no Madonas, lai izklaidētos, taču liela daļa labprātāk izvēlas pasākumus tuvāk mājām. Tad nu klubs „Pandas" piedāvā šo iespēju – izklaidēties tepat Madonas centrā.
– Kam pieder kreatīvās tematisko pasākumu idejas?
– Mēs – „Pandu" darbinieki – ļoti labprāt uzklausām ikviena apmeklētāja ierosinājumus. Cilvēki paši veido atpūtas vietas atmosfēru, un mēs vēlamies, lai apmeklētāji nāk uz ballītēm un jūtas ērti, atpūšas pēc sirds patikas. Esam ņēmuši vērā daudzus ierosinājumus – par mūziku abos stāvos, interjeru, pasākumu tematiku, vēlmi pēc fotogrāfa. Regulāri tiek uzklausīti viedokļi arī sociālajos tīklos, un priecājamies, ka cilvēki uz „Pandām" nāk kā uz „savējo" ballīti. Tieši tāpēc veidojam dažādus tematiskos pasākumus ar izdevīgiem piedāvājumiem un akcijām, lai klubs būtu pieejams ikvienam.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.03.2012.