Pirms pāris nedēļām bija iespēja pašam piedalīties autofotoorientēšanās otrā posma sacensībās „Lemesele 2012" kopā ar komandu „Stars". Šo sacensību pirmais posms tika rīkots Madonas un Jēkabpils apkārtnē 4. februārī. Toreiz piedalījās 47 ekipāžas, no kurām viena – mūsu novada komanda no Vestienas. Šoreiz uz Ziemeļvidzemi no Madonas devās divas komandas: „Stars" un „Meža gariņi".
Mūsu novadnieku no Ļaudonas Elmāra un Ineses Bieļu rīkotā Lielā orientēšanās brauciena (LOB) jeb tūrisma rallija šā gada otrajā posmā „Lemesele 2012" piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – 104 komandas gandrīz no visām Latvijas malām. Īsumā – autofotoorientēšanās ir orientēšanās sacensības ar vieglajiem auto visai ģimenei, draugiem, radiem vai kolēģiem, fotografēšanās pie interesantiem kontrolpunktiem, dažādu papilduzdevumu veikšana. Lai piedalītos, nepieciešams tikai auto, vismaz divi braucēji, fotoaparāts, karte, labs noskaņojums. Sacensību laikā dalībnieki pēc kartes un fotogrāfijām meklē skaistākās, interesantākās Latvijas apskates vietas. Lai izpildītu doto uzdevumu, tiek dotas 8 stundas laika.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.05.2012.
Autors: AGRIS VECKALNIŅŠ
AUTORA foto