Ar joni tuvojas starptautiskā mīlestības jeb Valentīndiena. Daži to uzskata par māžošanos, citi – par lielisku iemeslu, lai lieku reizi apliecinātu savu mīlestību. Diemžēl ziemeļnieku vēsums mums nereti traucē līdz galam atvērties un paust visu, ko jūtam. Te talkā varētu nākt mīlas kurjerpasts.
Mīlas kurjerpastu madonieši droši vien atminēsies vēl no pagājušā gada Valentīndienas, kad SIA „Bombongas" pārstāves Inese Nagle un Banga Vējiņa, tērpušās kā amori un attiecīgi bruņotas, ar kā dāvanu izgreznotu auto traucās pa Madonas ielām un cilvēkiem nogādāja sūtījumus un veltījumus.
– Pagājušā gada 14. februārī firma „Bombongas" piedāvāja tādu pakalpojumu kā mīlas kurjerpasts. Katram ir kāds mīļš cilvēks, vienalga, vai tas ir mīļotais, ar kuru esi kopā, vai kāds labs draugs, kolēģis, kuru tu gribi iepriecināt un pārsteigt.
Parasti cilvēki domā, ko dāvināt, un bieži vien nākas dzirdēt atklāsmi, ka kaut ko oriģinālu, individuālu un interesantu ir grūti atrast. Tāpēc mums radās ideja, ka divi amori, atbilstoši tērpti, ar brīnišķīgi dekorētu auto dodas pie veltījuma saņēmēja uz mājām vai darbavietu un sniedz priekšnesumu, kas reizē ir pārsteiguma dāvana mīļajam cilvēkam, – par mīlas kurjerpasta ideju pastāstīja SIA „Bombongas" pārstāve un viens no amoriem Inese Nagle.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 12.02.2009.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto